Polecane
Cena: |
73,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,75 |
zł netto |
Cena: |
90,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Automat zmierzchowy 16A U=24AC/DC AZ-B-24V F&F
Automat zmierzchowy służy do automatycznego załączania oświetlenia ulic, placów, wystaw, reklam, itp. o zmierzchu i wyłączania tegoż oświetlenia o świcie.
Parametry techniczne: Automat zmierzchowy 16A U=24AC/DC AZ-B-24V F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) | 12 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość znamionowa | 0.00000000 - 50 Hz |
| Głębokość wbudowania | 65 mm |
| Klasa ochronności czujnika | I |
| Maks. moc przełączana LED | 250 W |
| Maksymalna długość przewodu czujnika | 10 m |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 600 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 0 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 750 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 2000 W |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sposób montażu czujnika | Inne |
| Stopień ochrony (IP) czujnika | IP65 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wejście dla przycisku | nie |
| Z programowanym wyłączeniem na noc | nie |
| Zakres regulacji jasności | 2 - 1000 lx |
| Znamionowe napięcie czujnika | 0 V |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23671651/karta-katalogowa.pdf [743.04 kB]
AZ-B-24V-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23671648/az-b-24v-instructions-for-use-pl-1.pdf [667.99 kB]
AZ-B-24V-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23671650/az-b-24v-instructions-for-use-en-1.pdf [641.77 kB]
AZ-B-24V-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23671652/az-b-24v-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB]
AZ-B-24V-declaration-CE-en-1 -
m/download/23671649/az-b-24v-declaration-ce-en-1.pdf [179.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Automat zmierzchowy 16A U=24AC/DC AZ-B-24V F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135