Polecane
Cena: |
487,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
487,31 |
zł netto |
Cena: |
599,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
599,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik zmierzchowy 230V 2P 16A EE200 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790512/0/hager_EE200_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wyłącznik zmierzchowy 230V 2P 16A EE200 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) | 16 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość znamionowa | 50 - 60 Hz |
| Głębokość wbudowania | 71 mm |
| Klasa ochronności czujnika | II |
| Maksymalna długość przewodu czujnika | 0.05 m |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 1000 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 1000 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 1000 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 2000 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sposób montażu czujnika | Do wbudowania |
| Stopień ochrony (IP) czujnika | IP54 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wejście dla przycisku | nie |
| Z programowanym wyłączeniem na noc | nie |
| Zakres regulacji jasności | 2 - 20000 lx |
| Znamionowe napięcie czujnika | 230 V |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
hager_ee200_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 15:53, 282.71 kB]
EE200_MD01_DETAIL_152420_221 -
m/download/19049850/ee200-md01-detail-152420-221.tif [1.26 MB]
hager_EE200_karta_katalogowa -
m/download/19049852/hager-ee200-karta-katalogowa.pdf [282.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik zmierzchowy 230V 2P 16A EE200 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135