HNC-25/4/003-A Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 25A 4P 30mA typ A 194687 EATON
HNC-25/4/003-A Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 25A 4P 30mA typ A 194687 EATON (194687)
0 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: HNC-25/4/003-A Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 25A 4P 30mA typ A 194687 EATON
Opis serii
Parametry techniczne: HNC-25/4/003-A Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 25A 4P 30mA typ A 194687 EATON
Parametr Wartość
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość 50 Hz
Czułość A
Głębokość osprzętu 76 mm
Głębokość wbudowania 45 mm
Kolor Szary
Liczba biegunów 4
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Numer RAL (zbliżony) 7035
Ochrona selektywna nie
Odporność na udar prądowy 0.25 kA
Prąd znamionowy 25 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1.5 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1.5 - 16 mm²
Rodzaj napięcia AC
Sposób montażu Szyna DIN
Stopień zanieczyszczenia 2
Szerokość osprzętu 70 mm
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 55 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Wysokość osprzętu 80 mm
Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 6 kA
Wyzwalanie krótkozwłoczne nie
Z blokadą tak
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co HNC-25/4/003-A Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 25A 4P 30mA typ A 194687 EATON