Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA 2P C10A 30mA typ AC KRO6-2/C10/30 IDEAL KANLUX
Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA 2P C10A 30mA typ AC KRO6-2/C10/30 IDEAL KANLUX (23215)
Nasz stan magazynowy
13 szt
24h
Stan magazynowy producenta
500 szt
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA 2P C10A 30mA typ AC KRO6-2/C10/30 IDEAL KANLUX
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Czułość AC
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 10 A
Rodzaj napięcia AC
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA 2P C10A 30mA typ AC KRO6-2/C10/30 IDEAL KANLUX