Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-2/40/30-A 1P+N 40A 30mA typ A 23189 KANLUX
Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-2/40/30-A 1P+N 40A 30mA typ A 23189 KANLUX (23189)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-2/40/30-A 1P+N 40A 30mA typ A 23189 KANLUX
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość A
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 40 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Znamionowy prąd różnicowy 30 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-2/40/30-A 1P+N 40A 30mA typ A 23189 KANLUX