Polecane
Cena: |
137,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
137,96 |
zł netto |
Cena: |
169,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
169,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WYŁ.RÓŻN-PRĄD. ID 2P 25A 30MA AC SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 60898 | 0 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 | 0 kA |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Czułość | AC |
| Głębokość wbudowania | 75 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 0 kA |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wymiar obudowy (zgodnie z DIN 43880) | 2 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co WYŁ.RÓŻN-PRĄD. ID 2P 25A 30MA AC SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135