KRD6-4/63/100 Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 4P KRD6-4/63/100 typ AC KANLUX
KRD6-4/63/100 Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 4P KRD6-4/63/100 typ AC KANLUX (23207)
10 dni
Stan magazynowy producenta
268 SZT
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość AC
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 63 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Znamionowy prąd różnicowy 100 A