KRD6-2/40/100 Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 2P KRD6-2/40/100 typ AC KANLUX
KRD6-2/40/100 Wyłącznik różnicowoprądowy IDEAL TS 2P KRD6-2/40/100 typ AC KANLUX (23203)
10 dni
Stan magazynowy producenta
232 SZT
7 dni
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość AC
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 40 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Znamionowy prąd różnicowy 100 A