Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 2P 40A 30mA typ AC KRD6-2/40/30 IDEAL KANLUX
Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 2P 40A 30mA typ AC KRD6-2/40/30 IDEAL KANLUX (23181)
Nasz stan magazynowy
1 szt
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 2P 40A 30mA typ AC KRD6-2/40/30 IDEAL KANLUX
Informacje podstawowe
  • Kolor: biały
Waga i wymiary
  • Waga: 210g
Dane techniczne
  • Napięcie znamionowe [V]: 230 AC
  • Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50/60
  • Prąd znamionowy [A]: 40
  • Prąd znamionowy różnicowy [mA]: 30
  • Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: -25÷40
  • Stopień IP: 20
  • Typ zabezpieczenia różnicowoprądowego: AC
  • Liczba modułów: 2
  • Zastosowanie: 2
  • Miejsce montażu: na szynę TH35
  • Norma: PN-EN 61008-1
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 2P 40A 30mA typ AC KRD6-2/40/30 IDEAL KANLUX
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość AC
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 40 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Znamionowy prąd różnicowy 30 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 2P 40A 30mA typ AC KRD6-2/40/30 IDEAL KANLUX