Wyłącznik nadprądowy Multi9 C60-UL489-D5-2; zaciski windowe; 240V; 2P M9F43205 SCHNEIDER
Wyłącznik nadprądowy Multi9 C60-UL489-D5-2; zaciski windowe; 240V; 2P M9F43205 SCHNEIDER (M9F43205)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy Multi9 C60-UL489-D5-2; zaciski windowe; 240V; 2P M9F43205 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 2
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 20 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 10 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 6 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania D
Głębokość wbudowania 48 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N tak
Kategoria przepięcia 4
Liczba biegunów (całkowita) 2
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 277 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V
Prąd znamionowy 5 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 25 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 16 mm²
Rodzaj napięcia AC/DC
Stopień zanieczyszczenia 3
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -30 - 70 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik nadprądowy Multi9 C60-UL489-D5-2; zaciski windowe; 240V; 2P M9F43205 SCHNEIDER