Polecane
Cena: |
9,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,10 |
zł netto |
Cena: |
11,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna Łączeniowa 1P 80A 16Mm2 Widełkowa (12 Mod.) Bi1/16x12 607045 LEGRAND
Szyny łączeniowe do zasilania aparatów modułowych- Napięcie zasilania 230/400 V~~Szyny łączeniowe o przekroju 16 mm2Przyłączenie grzebienioweJednobiegunowe- Długość w modułach 17,5 mm: 12
Parametry techniczne: Szyna Łączeniowa 1P 80A 16Mm2 Widełkowa (12 Mod.) Bi1/16x12 607045 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 210 mm |
| Do liczby urządzeń | 12 |
| Do urządzeń z torem N | Nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | Nie |
| ilość w opakowaniu zbiorczym | 24 |
| Liczba biegunów | 12 |
| Liczba faz | 1 |
| Liczba modułów | 12 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Przekrój | 16 mm2 |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Waga pojedynczej sztuki w g | 68,958333333 |
| Wielkość odstępów | 17.7 mm |
| Z izolacją | Tak |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 0.63 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Szyna Łączeniowa 1P 80A 16Mm2 Widełkowa (12 Mod.) Bi1/16x12 607045 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135