Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 48,81 zł brutto
Do koszykaCena: |
151,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
147,62 |
zł netto |
Cena: |
186,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
181,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RELPOL Stycznik instalacyjny dwubiegunowy 1NO+1NC, 24 V AC/DC RIK20-11-24 2608196
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 85 mm |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Suwak do obsługi manualnej | nie |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Znamionowe napięcie pracy | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterujące | 24 - 230 V |
| Znamionowy prąd pracy | 6 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Stycznik instalacyjny dwubiegunowy 1NO+1NC, 24 V AC/DC RIK20-11-24 2608196
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12991brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14347brutto |
|
10 szt |
24h |
|
80 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7132brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
27274brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11047brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 02800brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10947brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13682brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
164 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9949brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1561 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12536brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
102 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2497brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
33428brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
32841brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17644brutto |
|
0 szt |
24h |
|
26 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135