Polecane
Cena: |
835,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
835,77 |
zł netto |
Cena: |
1028,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 028,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Stycznik modułowy Acti9 iCT50-10-40-230 100A 4Z 50Hz 220/240 V AC A9C20884 SCHNEIDER
Stycznik modułowy iCT50-10-40-230 100A 4NO 50Hz 220/240 VAC ,o numerze A9C20884. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Jest to urządzenie zdalnego sterowania Prąd znamionowy wynosi 100A dla AC-7a. Napięcie robocze wynosi 400 VAC, a napięcie sterujące to 220 VAC do 240 VAC. Wytrzymałość elektryczna sięga do 30000 cykli dla AC-7A. Maksymalna liczba operacji łączeniowych wynosi 100 dziennie. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. To urządzenie może być używane do aplikacji systemu HVAC. Jest kompatybilny ze wszystkimi pomocniczymi urządzeniami sterującymi Acti 9, do zastosowań związanych z ogrzewaniem i wentylacją. Ten produkt jest zgodny z normami IEC/EN 61095 i UTE C 61-481.
Parametry techniczne: Stycznik modułowy Acti9 iCT50-10-40-230 100A 4Z 50Hz 220/240 V AC A9C20884 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez przydźwięku | nie |
| Głębokość wbudowania | 43.5 mm |
| Kategoria użytkowania | 7 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 4 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 11550 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 17700 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 10500 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 22500 W |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Suwak do obsługi manualnej | nie |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 6 |
| Z funkcją dzień/noc | nie |
| Znamionowe napięcie pracy | 400 - 400 V |
| Znamionowe napięcie sterujące | 220 - 240 V |
| Znamionowy prąd pracy | 100 A |
Pliki do pobrania
A9C20884_document -
m/download/17942943/a9c20884-document.pdf [99.18 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991541/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
HD_EU declaration of conformity - Acti9 iCT - FD16022301C -
m/download/17844608/hd-eu-declaration-of-conformity-acti9-ict-fd16022301c.pdf [248.17 kB]
PEP ecopassport SCHN-00144-V02.01-EN_1 -
m/download/17844607/pep-ecopassport-schn-00144-v02-01-en-1.pdf [320.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik modułowy Acti9 iCT50-10-40-230 100A 4Z 50Hz 220/240 V AC A9C20884 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135