Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 20A 2Z 1M 2P RD 20-20-R-24V AC/DC 002464043 ETI
Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 20A 2Z 1M 2P RD 20-20-R-24V AC/DC 002464043 ETI (002464043)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 002464043
  • Kod kreskowy EAN: 3838400015150
  • Indeks/kod produktu: 1260094
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik instalacyjny
10 dni
Stan magazynowy producenta
112 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 20A 2Z 1M 2P RD 20-20-R-24V AC/DC 002464043 ETI
Parametry techniczne: Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 20A 2Z 1M 2P RD 20-20-R-24V AC/DC 002464043 ETI
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość wbudowania 60 mm
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 2
Możliwość dodatkowego wyposażenia nie
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj napięcia zasilania AC
Suwak do obsługi manualnej tak
Znamionowe napięcie pracy 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterujące 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy 20 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 20A 2Z 1M 2P RD 20-20-R-24V AC/DC 002464043 ETI