Z-SCH230/40-40 Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC 248852 EATON
Z-SCH230/40-40 Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC 248852 EATON (248852)
Nasz stan magazynowy
29 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Z-SCH230/40-40 Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC 248852 EATON
Stycznik instalacyjny, pomiarowe napięcie sterownicze 230V AC, znamionowy prąd pracy przełącznika AC1 40A, funkcja: 4 zestyków zwiernych, informacje zgodne z IEC 61095, EN 61095, VDE 0660, IEC 60947-4-1, EN 60947-4-1, VDE, wymiary montażowe zatyczki 45mm, szerokość montażowa 3JC (52,5mm), wyłącznik naprądowy
Parametry techniczne: Z-SCH230/40-40 Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC 248852 EATON
Parametr Wartość
Kategoria użytkowa zgodnie z EN IEC 60947-4-1 AC-1
Stopień ochrony (IP) IP40
Bez przydźwięku nie
Głębokość wbudowania 60 mm
Kategoria użytkowania 1
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 4
Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek 2610 VA
Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) 5336 VA
Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) 2088 VA
Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek 5520 W
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj napięcia zasilania AC
Suwak do obsługi manualnej nie
Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
Z funkcją dzień/noc nie
Znamionowe napięcie pracy 440 - 440 V
Znamionowe napięcie sterujące 195.5 - 253 V
Znamionowy prąd pracy 40 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Z-SCH230/40-40 Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC 248852 EATON
Osoby, które kupiły produkt Z-SCH230/40-40 Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC 248852 EATON kupiły także