Polecane
Cena: |
59,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,11 |
zł netto |
Cena: |
72,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Stycznik Modułowy 25A 2Z 0R 230V AC Sm425 004158/ 412523 LEGRAND
Styczniki modułowe SM 400- Prądy znamionowe 16 A lub 25 A- Zgodne z normą IEC/EN 61095- Wersje z manipulatorem lub bez- NO - Styk zwierny, NC - Styk rozwiernyNapięcie cewki: 230 V~:- Prąd znamionowy: 25 A- Rodzaje zestyków: 2NO- Szerokość w modułach 17,5 mm: 1
Parametry techniczne: Stycznik Modułowy 25A 2Z 0R 230V AC Sm425 004158/ 412523 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Głębokość wbudowania | 44 mm |
| Kategoria użytkowania | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 2100 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 2200 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 1000 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 3000 W |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Suwak do obsługi manualnej | tak |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Znamionowe napięcie pracy | 250 - 250 V |
| Znamionowe napięcie sterujące | 195 - 253 V |
| Znamionowy prąd pracy | 25 A |
Pliki do pobrania
F01332EN-04 -
m/download/22631143/f01332en-04.pdf [683.92 kB]
LGBYWXAEIH -
m/download/22631144/lgbywxaeih.pdf [784.18 kB]
LGHJYCONVU -
m/download/22631145/lghjyconvu.pdf [350.28 kB]
LGLKQGASWH -
m/download/22631146/lglkqgaswh.pdf [627.59 kB]
LGRP-00980-V02.01-EN -
m/download/22631147/lgrp-00980-v02-01-en.pdf [614.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik Modułowy 25A 2Z 0R 230V AC Sm425 004158/ 412523 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135