Polecane
Cena: |
62,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
62,91 |
zł netto |
Cena: |
77,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
77,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przełącznik Acti9 z lampką iSW-L-20-1 20A 1Z A9S61120 SCHNEIDER
Acti9 iSW to modułowy i niezawodny rozłącznik. Jest to 1P aparat, prąd znamionowy wynosi 20A, a napięcie robocze to 250VAC. Wytrzymałość elektryczna dochodzi do 30 000 cykli, a wytrzymałość mechaniczna do 300 000 cykli. Temperatura robocza wynosi od -20°C do +50°C. Temperatura przechowywania wynosi od -40°C do +70°C. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. Szerokość w odstępach co 9 mm wynosi 2. Wymiary to (szer.) 18 mm x (wys.) 77 mm x (gł.) 70 mm. Ten rozłącznik służy do sterowania. Produkt jest zgodny z normą EN/IEC 60669-2-4. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Parametry techniczne: Przełącznik Acti9 z lampką iSW-L-20-1 20A 1Z A9S61120 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | tak |
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik z podświetleniem |
| Głębokość wbudowania | 75.5 mm |
| Kolor klosza | Czerwony |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna moc źródła światła | 1.2 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 230 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 20 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Z lampką sygnalizacyjną | tak |
Pliki do pobrania
A9S61120_document -
m/download/17942892/a9s61120-document.pdf [92.14 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21992824/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU declaration of conformity - iSW 20-32A with lamp switch - FD16032924A -
m/download/17845090/eu-declaration-of-conformity-isw-20-32a-with-lamp-switch-fd16032924a.pdf [234.75 kB]
PEP ecopassport SCHN-00136-V02.01-EN -
m/download/17845088/pep-ecopassport-schn-00136-v02-01-en.pdf [380.50 kB]
ENVEOLI1103010EN -
m/download/17845089/enveoli1103010en.pdf [88.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przełącznik Acti9 z lampką iSW-L-20-1 20A 1Z A9S61120 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135