Polecane
Cena: |
44,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,85 |
zł netto |
Cena: |
55,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
11 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Podstawa bezpiecznikowa modułowa 1P 10x38mm L38 2M LSN512 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Dla rozmiaru bezpiecznika | 10x38 mm |
| Głębokość wbudowania | 76.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Model zamykany | tak |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Optyczny wskaźnik zadziałania | nie |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
Pliki do pobrania
PDS_LSN512_3301_pl-PL -
m/download/23345106/pds-lsn512-3301-pl-pl.pdf [82.20 kB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23345109/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_LSN512_en-GB -
m/download/23345107/rohs-declaration-lsn512-en-gb.pdf [42.13 kB]
hager_deklaracja_CE_180_PR_2026_v1_0_sig -
m/download/23345108/hager-deklaracja-ce-180-pr-2026-v1-0-sig.pdf [304.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Podstawa bezpiecznikowa modułowa 1P 10x38mm L38 2M LSN512 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135