Polecane
Cena: |
9,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,54 |
zł netto |
Cena: |
11,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
48 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozłącznik bezpiecznikowy STI/32/2P 10x38 1000VDC OPATÓWEK
Rozłącznik bezpiecznikowy przeznaczony do wkładek bezpiecznikowych typu 10x38. Do zastosowania w obwodach prądu stałego , dedykowany do systemów fotowoltaicznych. Maksymalne napięcie robocze 1000V DC, maksymalny prąd wkładki bezpiecznikowej 32A.
Parametry techniczne: Rozłącznik bezpiecznikowy STI/32/2P 10x38 1000VDC OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla rozmiaru bezpiecznika | 10x38 mm |
| Głębokość wbudowania | 62 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Model zamykany | tak |
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Optyczny wskaźnik zadziałania | nie |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
Pliki do pobrania
87.750.pdf [2022-03-03 12:58, 269.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik bezpiecznikowy STI/32/2P 10x38 1000VDC OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135