Polecane
Cena: |
33,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,85 |
zł netto |
Cena: |
41,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Podstawa bezpiecznikowa Acti9 SBI 1P 50A rozmiar wkładki 14x51mm SBI-50-1 A9GSB150 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla rozmiaru bezpiecznika | 14x51 mm |
| Głębokość wbudowania | 50.5 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Liczba biegunów | 1 |
| Model zamykany | nie |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Optyczny wskaźnik zadziałania | tak |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1.5 |
Pliki do pobrania
A9GSB150_document -
m/download/17956527/a9gsb150-document.pdf [69.52 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22018579/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
F_EU declaration of conformity - SBI- A9G - FD22040102A -
m/download/16860953/f-eu-declaration-of-conformity-sbi-a9g-fd22040102a.pdf [260.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Podstawa bezpiecznikowa Acti9 SBI 1P 50A rozmiar wkładki 14x51mm SBI-50-1 A9GSB150 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135