Polecane
Cena: |
579,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
579,05 |
zł netto |
Cena: |
712,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
712,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Drzwi wewnętrzne do S3D CRN S3X 800x 600mm NSYPIN86 SCHNEIDER
Drzwi wew.dla obud.Spacial WM, wys.800xW600 stal, RAL7035,reg. głębokość. rodzina produktów: Spacial CRN, Spacial S3D - akcesoria / oddzielny typ części: drzwi - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - miejsce montażu: ślizg krokowy, strona przenia - kompa
Parametry techniczne: Spacial Drzwi wewnętrzne do S3D CRN S3X 800x 600mm NSYPIN86 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Głębokość | 12 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal |
| Model | Drzwi wewnętrzne |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 600 mm |
| Wersja drzwi z cięgnem rozłącznika | nie |
| Wersja z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 800 mm |
Pliki do pobrania
NSYPIN86_document -
m/download/17935601/nsypin86-document.pdf [75.04 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007918/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17829296/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Drzwi wewnętrzne do S3D CRN S3X 800x 600mm NSYPIN86 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135