Polecane
Cena: |
552,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
530,81 |
zł netto |
Cena: |
679,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
652,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers Drzwi transparentne IP44 800x550mm FZ106N HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2777722/0/hager_FZ106N_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers Drzwi transparentne IP44 800x550mm FZ106N HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Głębokość | 12 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Model | Drzwi częściowe |
| Szerokość | 519 mm |
| Wersja drzwi z cięgnem rozłącznika | nie |
| Wersja z drzwiami przeszklonymi | tak |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 769 mm |
Pliki do pobrania
hager_fz106n_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 20:22, 226.27 kB]
PDS_FZ106N_3301_pl-PL -
m/download/23395278/pds-fz106n-3301-pl-pl.pdf [95.99 kB]
6LE000096A -
m/download/23395279/6le000096a.pdf [2.01 MB]
rohs_declaration_FZ106N_en-GB -
m/download/23395280/rohs-declaration-fz106n-en-gb.pdf [42.10 kB]
hager_deklaracja_CE_183_EN_2025_v1_0_sig -
m/download/23395281/hager-deklaracja-ce-183-en-2025-v1-0-sig.pdf [427.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers Drzwi transparentne IP44 800x550mm FZ106N HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135