Polecane
Cena: |
846,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
820,37 |
zł netto |
Cena: |
1040,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 009,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Ścianki boczne zewnetrzne obudowy SF 2000x 500mm NSY2SP205 SCHNEIDER
Spacial SF panele boczne z mocowaniem zewnętrznym, 2000x500mm. rodzina produktów: Spacial SF - aplikacja urządzenia: aplikacja Prisma, wielozadaniowy - miejsce montażu: boki obudów - kompatybilność produktu: obudowy SF - składanie urządzenia: 2 panel boc
Parametry techniczne: Spacial Ścianki boczne zewnetrzne obudowy SF 2000x 500mm NSY2SP205 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość montażowa w szafie | 500 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 2000 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | tak |
| Zastosowanie jako ściana tylna | nie |
Pliki do pobrania
NSY2SP205_document -
m/download/17932850/nsy2sp205-document.pdf [57.19 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006681/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17819147/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Ścianki boczne zewnetrzne obudowy SF 2000x 500mm NSY2SP205 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135