Polecane
Cena: |
801,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
777,40 |
zł netto |
Cena: |
986,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
956,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Ścianki boczne zewnetrzne obudowy SF 1800x 500mm NSY2SP185 SCHNEIDER
Spacial SF panele boczne z mocowaniem zewnętrznym, 1800x500mm. rodzina produktów: Spacial SF - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - miejsce montażu: boki obudów - kompatybilność produktu: obudowy SF - składanie urządzenia: 2 panel boczny, elementy mocu
Parametry techniczne: Spacial Ścianki boczne zewnetrzne obudowy SF 1800x 500mm NSY2SP185 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość montażowa w szafie | 500 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1800 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | tak |
| Zastosowanie jako ściana tylna | nie |
Pliki do pobrania
NSY2SP185_document -
m/download/17932848/nsy2sp185-document.pdf [59.38 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006680/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17819143/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Ścianki boczne zewnetrzne obudowy SF 1800x 500mm NSY2SP185 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135