Polecane
Cena: |
250,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
245,56 |
zł netto |
Cena: |
308,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
302,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
16 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny obrotowy 4P 100A rozmiar 2 HAC410 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3065465/0/hager_HAC410_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny obrotowy 4P 100A rozmiar 2 HAC410 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP20 |
| Z okablowaniem fabrycznym | nie |
| Zdolność łączeniowa przy 400 V | 65 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V | 36 kW |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V | 100 A |
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 1.5 kA |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do instalacji w tablicach rozdzielczych | tak |
| Do montażu czołowego centralnie | nie |
| Do montażu na płycie | tak |
| Do montażu pośredniego | nie |
| Do montażu tablicowego 4-otworowego | nie |
| Głębokość | 69 mm |
| Jako przełącznik nawrotny | nie |
| Jako rozłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Jako rozłącznik główny | tak |
| Jako rozłącznik remontowy | tak |
| Jako wyłącznik awaryjny | nie |
| Kolor elementu sterowniczego | Szary |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC | 415 V |
| Opcjonalny napęd silnikowy | nie |
| Opcjonalny wyzwalacz napięciowy | nie |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Krótka rączka obrotowa |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP20 |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 70 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Wysokość | 76 mm |
| Z mechanizmem ryglującym | tak |
| Znamionowe napięcie pracy | 380 - 415 V |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V | 80 A |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 100 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 25 kA |
Pliki do pobrania
hager_hac410_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 16:02, 245.85 kB]
PDS_HAC410_3301_pl-PL -
m/download/23375455/pds-hac410-3301-pl-pl.pdf [109.61 kB]
ID1_HAX_6H5117F_WEB -
m/download/23375456/id1-hax-6h5117f-web.pdf [1.72 MB]
rohs_declaration_HAC410_en-GB -
m/download/23375457/rohs-declaration-hac410-en-gb.pdf [42.09 kB]
DECLARATION_25_1378_11_25 -
m/download/23375458/declaration-25-1378-11-25.pdf [604.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny obrotowy 4P 100A rozmiar 2 HAC410 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135