Polecane
Cena: |
280,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
269,37 |
zł netto |
Cena: |
344,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
331,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers N Blok dla motor-przeł.zasilania 125A/160A/250A/400A 300x500mm UK22V1 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2783373/0/hager_UK22V1_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers N Blok dla motor-przeł.zasilania 125A/160A/250A/400A 300x500mm UK22V1 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przełącznika | tak |
| Do przełącznika beznapięciowego | tak |
| Do rozłącznika | nie |
| Do wyłącznika | nie |
| Głębokość | 135 mm |
| Liczba łączników | 1 |
| Pokrywa z tworzywa sztucznego | tak |
| Szerokość | 500 mm |
| Wyposażony w przełącznik | nie |
| Wyposażony w przełącznik beznapięciowy | nie |
| Wyposażony w rozłącznik | nie |
| Wyposażony w wyłącznik | nie |
| Wysokość | 300 mm |
| Z pokrywą | tak |
| Z zaciskiem rozdzielczym | nie |
| Znamionowy prąd pracy | 400 A |
Pliki do pobrania
hager_uk22v1_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 14:44, 228.77 kB]
PDS_UK22V1_3301_pl-PL -
m/download/23408171/pds-uk22v1-3301-pl-pl.pdf [77.09 kB]
6LE005436A -
m/download/23408172/6le005436a.pdf [883.04 kB]
rohs_declaration_UK22V1_en-GB -
m/download/23408173/rohs-declaration-uk22v1-en-gb.pdf [42.10 kB]
DECLARATION_25_3303_11_25 -
m/download/23408174/declaration-25-3303-11-25.pdf [716.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers N Blok dla motor-przeł.zasilania 125A/160A/250A/400A 300x500mm UK22V1 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135