Polecane
Cena: |
915,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
915,33 |
zł netto |
Cena: |
1125,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 125,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnice PrismaSet most szynowy wielopoziomowy 400A 4P LVS04054 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | nie |
| Do przewodów linkowych | nie |
| Do przewodów linkowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów wielożyłowych | nie |
| Głębokość | 115 mm |
| Liczba biegunów | 4 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 400 A |
| Sposób montażu | Śruba |
| Szerokość | 470 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 235 mm |
Pliki do pobrania
LVS04054_document -
m/download/17955184/lvs04054-document.pdf [98.28 kB]
04696282AG-00 -
m/download/16835879/04696282ag-00.pdf [719.57 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22004223/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnice PrismaSet most szynowy wielopoziomowy 400A 4P LVS04054 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135