Stycznik mocy 38A 3P 230V AC 1Z 0R DILM38-10(230V50HZ,240V60HZ) 112428 EATON
Stycznik mocy 38A 3P 230V AC 1Z 0R DILM38-10(230V50HZ,240V60HZ) 112428 EATON (112428)
  • Producent: EATON ELECTRIC
  • Numer katalogowy: 112428
  • Kod kreskowy EAN: 4015081119868
  • Indeks/kod produktu: 457999
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
0 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy 38A 3P 230V AC 1Z 0R DILM38-10(230V50HZ,240V60HZ) 112428 EATON
Parametry techniczne: Stycznik mocy 38A 3P 230V AC 1Z 0R DILM38-10(230V50HZ,240V60HZ) 112428 EATON
Parametr Wartość
Głębokość 97 mm
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 24 - 690 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz 24 - 690 V
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Szerokość 45 mm
Wersja modułowa nie
Wysokość 85 mm
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 18.5 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 7 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 14.9 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 240 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 15 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 45 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 38 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy 38A 3P 230V AC 1Z 0R DILM38-10(230V50HZ,240V60HZ) 112428 EATON