Polecane
Cena: |
4,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,13 |
zł netto |
Cena: |
5,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 MB |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Peszel rura elektroinstalacyjna karbowana PVC 750N z pilotem RKSSP 36/29 (50MB) RKSSP 36/29-50 10354
Rura karbowana, nierozprzestrzeniająca płomienia, samogasnąca. Klasa palności V-0. Rura typu RKLSP wyposażona w stalowy pilot. Dostępna zgodnie z podanymi danymi technicznymi. Zalecane zastosowanie: miejsca o podwyższonym zagrożeniu pożarowym, budynki użyteczności publicznej, budynki o konstrukcji drewnianej, strychy i poddasza. Ma zastosowanie w zabezpieczeniu instalacji elektrycznych w budownictwie i przemyśle przed wilgocią oraz czynnikami mechanicznymi.
Parametry techniczne: Peszel rura elektroinstalacyjna karbowana PVC 750N z pilotem RKSSP 36/29 (50MB) RKSSP 36/29-50 10354
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Ognioodporność zgodnie z UL94 | V0 |
| Olejoodporność | tak |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Rozprzestrzeniające płomień | nie |
| Średnica nominalna | 36 mm |
| Średnica wewnętrzna | 29 mm |
| Średnica zewnętrzna | 36 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 750 N |
| Z pilotem | tak |
| Z rozcięciem wzdłużnym | nie |
| Zakres temperatury pracy | -15 - 60 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | nie |
Pliki do pobrania
karta_katalogowa_rura_karbowana-PVC-750N-RKSS-RKSSP -
m/download/22907175/karta-katalogowa-rura-karbowana-pvc-750n-rkss-rkssp.pdf [135.79 kB]
EL_03_21a-RKSS-RKSSP -
m/download/22907174/el-03-21a-rkss-rkssp.pdf [241.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
Produkty z tej samej kategorii co Peszel rura elektroinstalacyjna karbowana PVC 750N z pilotem RKSSP 36/29 (50MB) RKSSP 36/29-50 10354
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135