Polecane
Cena: |
11,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,54 |
zł netto |
Cena: |
14,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ceownik wzmocniony 50x60mm Grubość 1,20 mm 2mb CWD20H10/2 616220 BAKS
Wykorzystywany jako szczebel do drabin i element konstrukcyjny do mocowania drabinek i korytek kablowych.
Parametry techniczne: Ceownik wzmocniony 50x60mm Grubość 1,20 mm 2mb CWD20H10/2 616220 BAKS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość profilu | 20 mm |
| Wysokość profilu | 10 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk ogniowy |
| Ciężar | 0.7 kg |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Stal |
| Model | Profil C |
| Stal nierdzewna, wytrawiona | nie |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
Pliki do pobrania
Certyfikat-i-raport-VDE-ciągłość-elektryczna-koryt-drabin-i-ceowników-EN_DE -
m/download/19862162/certyfikat-i-raport-vde-ciaglosc-elektryczna-koryt-drabin-i-ceownikow-en-de.pdf [1.61 MB]
BAKS_9001_Certyfikat_PL -
m/download/19862163/baks-9001-certyfikat-pl.pdf [166.55 kB]
BAKS_14001_Certyfikat_PL -
m/download/19862164/baks-14001-certyfikat-pl.pdf [166.27 kB]
Atest-Higieniczny -
m/download/19862165/atest-higieniczny.pdf [1.89 MB]
BAKS-TM -
m/download/19862166/baks-tm.pdf [273.23 kB]
BAKS-TM-BS-EN -
m/download/19862167/baks-tm-bs-en.pdf [139.83 kB]
Deklaracja-Zgodnosci-UE-nr-1_23-CE-standard-PN-EN.-PL -
m/download/19862168/deklaracja-zgodnosci-ue-nr-1-23-ce-standard-pn-en-pl.pdf [138.09 kB] Produkty z tej samej kategorii co Ceownik wzmocniony 50x60mm Grubość 1,20 mm 2mb CWD20H10/2 616220 BAKS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135