Ceownik 40x20mm Grubość 1,20 mm 2mb CD40H20/2 611620 BAKS
Ceownik 40x20mm Grubość 1,20 mm 2mb CD40H20/2 611620 BAKS (611620)
Do ulubionych
Opis produktu: Ceownik 40x20mm Grubość 1,20 mm 2mb CD40H20/2 611620 BAKS
Parametry techniczne: Ceownik 40x20mm Grubość 1,20 mm 2mb CD40H20/2 611620 BAKS
Parametr Wartość
Szerokość profilu 40 mm
Wysokość profilu 20 mm
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 1.46 kg
Długość 2000 mm
Gatunek materiału Inne
Kolor Inne
Materiał Stal
Model Profil U
Stal nierdzewna, wytrawiona nie
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Ceownik 40x20mm Grubość 1,20 mm 2mb CD40H20/2 611620 BAKS