Korytko kablowe 100x60mm Grubość 1,00 mm 3mb KBJ100H60/3 162210 BAKS
Korytko kablowe 100x60mm Grubość 1,00 mm 3mb KBJ100H60/3 162210 BAKS (162210)
Nasz stan magazynowy
0 M
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Korytko kablowe 100x60mm Grubość 1,00 mm 3mb KBJ100H60/3 162210 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 1,00 mm
Parametry techniczne: Korytko kablowe 100x60mm Grubość 1,00 mm 3mb KBJ100H60/3 162210 BAKS
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 1.87 kg/m
Długość 3000 mm
Gatunek materiału Inne
Grubość materiału 1 mm
Kolor Inne
Materiał Stal
Model Zintegrowany łącznik
Model szerokorozpiętościowy nie
Perforacja boczna nie
Perforacja montażowa w części dolnej nie
Przekrój użyteczny 5800 mm²
Stal nierdzewna, wytrawiona nie
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru tak
Szerokość 100 mm
Układ otworów montażowych NATO nie
Wysokość 60 mm
Z pokrywą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe 100x60mm Grubość 1,00 mm 3mb KBJ100H60/3 162210 BAKS