Korytko kablowe 200x42mm Grubość 0,50 mm 3mb KGR200H42/3 141716 BAKS
Korytko kablowe 200x42mm Grubość 0,50 mm 3mb KGR200H42/3 141716 BAKS (141716)
Nasz stan magazynowy
0 M
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Korytko kablowe 200x42mm Grubość 0,50 mm 3mb KGR200H42/3 141716 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 0,50 mm
Parametry techniczne: Korytko kablowe 200x42mm Grubość 0,50 mm 3mb KGR200H42/3 141716 BAKS
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 1.1 g
Długość 3000 mm
Gatunek materiału Inne
Grubość materiału 0.5 mm
Kolor Inne
Materiał Stal
Model Zintegrowany łącznik
Model szerokorozpiętościowy nie
Perforacja boczna tak
Perforacja montażowa w części dolnej tak
Przekrój użyteczny 8200 mm²
Stal nierdzewna, wytrawiona nie
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru nie
Szerokość 200 mm
Układ otworów montażowych NATO nie
Wysokość 42 mm
Z pokrywą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe 200x42mm Grubość 0,50 mm 3mb KGR200H42/3 141716 BAKS