Polecane
Cena: |
27,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,39 |
zł netto |
Cena: |
33,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 M |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: KOJ150H50/3 N KORYTKO 1,0 MM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk ogniowy zanurzeniowy |
| Długość | 3000 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Kolor | Brak |
| Materiał | Stal |
| Model | Zintegrowany łącznik |
| Model szerokorozpiętościowy | tak |
| Perforacja boczna | tak |
| Perforacja montażowa w części dolnej | tak |
| Przekrój użyteczny | 7300 mm² |
| Stal nierdzewna, wytrawiona | tak |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | tak |
| Szerokość | 150 mm |
| Układ otworów montażowych NATO | tak |
| Wysokość | 50 mm |
| Z pokrywą | tak |
Produkty z tej samej kategorii co KOJ150H50/3 N KORYTKO 1,0 MM
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135