Polecane
Cena: |
70,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,20 |
zł netto |
Cena: |
86,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
139 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik bistabilny z wyłącznikiem czasowym na szynę DIN BIS-413 F&F
Elektroniczny bistabilny przekaźnik impulsowy umożliwia załączenie oświetlenia lub innego urządzenia z kilku różnych punktów za pomocą równolegle połączonych przycisków sterujących.
Parametry techniczne: Przekaźnik bistabilny z wyłącznikiem czasowym na szynę DIN BIS-413 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) | 12 A |
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 50 Hz |
| Funkcja | Przełącznik elektroniczny |
| Głębokość wbudowania | 65 mm |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 600 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 750 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 600 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 2000 W |
| Napięcie sterowania 1 | 165 - 265 V |
| Obsługa ręczna | nie |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres napięcia zasilającego | 165 - 265 V |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
ff_bis_413_230v_inst_d150217_pl.pdf [2022-03-10 10:39, 103.87 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23674411/karta-katalogowa.pdf [965.79 kB]
BIS-413-instructions-for-use-1 -
m/download/23674413/bis-413-instructions-for-use-1.pdf [103.87 kB]
BIS-413-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23674410/bis-413-declaration-pref-origin-status-1.pdf [218.87 kB]
BIS-413-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23674412/bis-413-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik bistabilny z wyłącznikiem czasowym na szynę DIN BIS-413 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135