Polecane
Cena: |
600,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
600,00 |
zł netto |
Cena: |
738,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
738,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna 44W 6000lm IP65 IK08 WT120C G2 LED60S/840 4000K PSU TW1 WEC 1500mm produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna 44W 6000lm IP65 IK08 WT120C G2 LED60S/840 4000K PSU TW1 WEC 1500mm produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | E |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Maksymalna moc zestawu | 44 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Spełnia min. kryterium trwałości użytk. EIA L90 (przy 50 000 godzin w tq = 25°C) | nie |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 80 % |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 850°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 1515 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 36 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 60 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne matowe/satynowe |
| Montaż ścienny | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 190 - 210 mA |
| Przekrój przewodu | 2.5 mm² |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka / układ optyczny / panel |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Z okablowaniem przelotowym |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 136 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 6000 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 80 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Ujednolicony wskaźnik olśnienia (UGR) | 25 |
| Utrzymanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 80 % |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 1.6 |
| Wartość migotania Pst LM | 1 |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 50.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 5 % |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 20 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 76 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 1515 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Stan surowy |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
910505100070_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22767642/910505100070-eu-pl-pl-prof.fp [392.16 kB]
EPD-Philips-CoreLine-Waterproof-910505100070 -
m/download/22767662/epd-philips-coreline-waterproof-910505100070.pdf [638.26 kB]
Signify-Service-Tag-Logo -
m/download/22767663/signify-service-tag-logo.webp [14.81 kB]
CoreLine-waterproof-gen2-revit-complete -
m/download/22767646/coreline-waterproof-gen2-revit-complete.zip [3.44 MB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22767664/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
attachment"; filename -
m/download/22767661/attachment-filename.txt [7.65 kB]
attachment"; filename -
m/download/22767644/attachment-filename.zip [29.09 kB]
Installation instruction_CoreLine waterproof WT120C standard_2023 05 -
m/download/22767645/installation-instruction-coreline-waterproof-wt120c-standard-2023-05.pdf [2.71 MB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-8DPP -
m/download/22767659/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-8dpp.webp [73.97 kB]
CL WP G2 - WT120C G2 - L1500 - Dimensional drawing -
m/download/22767643/cl-wp-g2-wt120c-g2-l1500-dimensional-drawing.webp [7.62 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-11DPP -
m/download/22767660/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-11dpp.webp [22.38 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-13DPP -
m/download/22767658/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-13dpp.webp [41.19 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-2DPP -
m/download/22767657/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-2dpp.webp [79.27 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-12DPP -
m/download/22767656/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-12dpp.webp [24.25 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-9DPP -
m/download/22767655/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-9dpp.webp [72.07 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-10DPP -
m/download/22767654/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-10dpp.webp [22.99 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-3DPP -
m/download/22767653/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-3dpp.webp [46.96 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-7DPP -
m/download/22767652/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-7dpp.webp [88.29 kB]
Coreline-Waterproof-WT120C-G2-ECD -
m/download/22767651/coreline-waterproof-wt120c-g2-ecd.pdf [449.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna 44W 6000lm IP65 IK08 WT120C G2 LED60S/840 4000K PSU TW1 WEC 1500mm produkt wycofany PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135