Polecane
Cena: |
116,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
116,33 |
zł netto |
Cena: |
143,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
143,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
32 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna Ledinaire WT060C 46W 5600lm IP66 4000K barwa neutralna 150cm PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Oprawy LEDINAIRE to połączenie nowoczesnego wyglądu oraz profesjonalnej jakości zastosowanych komponentów. Jest to oświetlenie LED o wysokiej trwałości i stabilności parametrów świetlnych, a przy tym niezawodne, energooszczędne i atrakcyjne cenowo. Oprawa hermetyczna LEDINAIRE WT060 jest przeznaczona do ogólnego oświetlenia parkingów, garaży, pomieszczeń magazynowych i przemysłowych. Jest ekonomicznym i energooszczędnym rozwiązaniem LED do instalacji w środowisku o dużym zapyleniu lub wilgotności, gdzie wymagana jest klasa szczelności IP65.
Dane techniczne:
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna Ledinaire WT060C 46W 5600lm IP66 4000K barwa neutralna 150cm PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | C |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Kuloodporność zgodnie z DIN 18032-3 | nie |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C10 | 13 |
| Maksymalna moc zestawu | 46 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Produkt wyposażony zgodnie z 2019/2020/UE | tak |
| Spełnia min. kryterium trwałości użytk. EIA L90 (przy 50 000 godzin w tq = 25°C) | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP66 |
| System monitorowania funkcji awaryjnych | Brak |
| System zasilania awaryjnego | Brak |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 70 % |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 5600 - 5600 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 850°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 1501 mm |
| Do montażu na zaciski | tak |
| Do montażu natynkowego | nie |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 40 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 24 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | tak |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 200 - 200 mA |
| Przekrój przewodu | 2.5 mm² |
| Przekrój przewodu do podłączenia | 1 - 2.5 mm² |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj dyfuzora światła | Brak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rozsył światła | Pośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 121 - 121 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 5600 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 69 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Typ połączenia | Inne |
| Ujednolicony wskaźnik olśnienia (UGR) | 26 |
| Utrzymanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 70 % |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 1.6 |
| Wartość migotania Pst LM | 1 |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 50.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 7.5 % |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 20 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 59 mm |
| Z czujnikiem obecności | nie |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z materiałem montażowym | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Stan surowy |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
WT060C_side view_L1500 -
m/download/23679647/wt060c-side-view-l1500.webp [4.02 kB]
dimension drawing WT060C V2 -
m/download/23679643/dimension-drawing-wt060c-v2.webp [5.73 kB]
911401876880_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23679642/911401876880-eu-pl-pl-prof.fp [369.86 kB]
Ledinaire_Waterproof_WT060C-MI_v2023 03 -
m/download/23679644/ledinaire-waterproof-wt060c-mi-v2023-03.pdf [1.08 MB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23679649/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
EPD-Philips-Ledinaire-Waterproof-WT060C-LED56S-840-PSU-L1500-BN-911401876880 -
m/download/23679648/epd-philips-ledinaire-waterproof-wt060c-led56s-840-psu-l1500-bn-911401876880.pdf [830.67 kB]
Ledinaire_Waterproof_WT060C-ECD -
m/download/23679646/ledinaire-waterproof-wt060c-ecd.pdf [700.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna Ledinaire WT060C 46W 5600lm IP66 4000K barwa neutralna 150cm PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135