Polecane
Cena: |
18,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,46 |
zł netto |
Cena: |
22,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Forix IP44 Przycisk Jednobiegunowy 6A Biały 782364 LEGRAND
Forix IP44 łączniki i przyciskiMechanizm kompletny wyposażony w zaciski śrubowe.Stopień ochrony IP20.Dwa kolory powierzchni z połyskiem- Biały RAL R903- Szary RAL R735Przyciski 6 A - 250 V~Możliwe podświetlenie z lampką nr ref. 7823 98Łącznik jednobiegunowy Kolor: Biały
Opis serii
Parametry techniczne: Forix IP44 Przycisk Jednobiegunowy 6A Biały 782364 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 51 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Inne |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 70 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 70 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | tak |
Pliki do pobrania
F01517EN-00 -
m/download/22608376/f01517en-00.pdf [221.58 kB]
LGRTNQXDNK -
m/download/22608378/lgrtnqxdnk.pdf [772.03 kB]
LGSJUSXFXQ -
m/download/22608379/lgsjusxfxq.pdf [1.28 MB]
LGYLDACNOA -
m/download/22608380/lgyldacnoa.pdf [569.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Forix IP44 Przycisk Jednobiegunowy 6A Biały 782364 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135