Polecane
Cena: |
203,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
203,61 |
zł netto |
Cena: |
250,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
250,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
124 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Touch Przycisk podwójny sterujący do ST2M do tworzenia układu schodowego lub krzyżowego ST2S KONTAKT
| Seria | Simon 54 Touch |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Przycisk podwójny sterujący do ST2M, do tworzenia układu schodowego lub krzyżowego |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Wymaga podłączenia przewodu neutralnego, Wymagana puszka podtynkowa o głębokości minimum 60 mm. |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 37mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787860257 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 6cm |
| Szer. opak. jedn. | 7.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 7.5cm |
| Waga jedn. | 0.08kg |
| EAN13 opak. | 5902787860257 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 6.8cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 15.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 38cm |
| Zakres częstotliwości | 50-50Hz |
| Rodzaj napięcia | AC |
Parametry techniczne: Simon 54 Touch Przycisk podwójny sterujący do ST2M do tworzenia układu schodowego lub krzyżowego ST2S KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
Pliki do pobrania
10571,ST2S -
m/download/23631659/10571-st2s.pdf [37.45 kB]
K-S_273C_2020_PL -
m/download/23647775/k-s-273c-2020-pl.pdf [1.47 MB]
ST1S_ST2S -
m/download/23655444/st1s-st2s.pdf [874.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Touch Przycisk podwójny sterujący do ST2M do tworzenia układu schodowego lub krzyżowego ST2S KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135