Simon Basic Przycisk światło z podświetleniem LED na 24V 10A 12V szybkozłączka biały BMS1L12V.01/11 KONTAKT
Simon Basic Przycisk światło z podświetleniem LED na 24V 10A 12V szybkozłączka biały BMS1L12V.01/11 KONTAKT (BMS1L12V.01/11)
  • Producent: KONTAKT-SIMON
  • Numer katalogowy: BMS1L12V.01/11
  • Kod kreskowy EAN: 5902787555757
  • Indeks/kod produktu: 1312199
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Przycisk
10 dni
Stan magazynowy producenta
7 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Simon Basic Przycisk światło z podświetleniem LED na 24V 10A 12V szybkozłączka biały BMS1L12V.01/11 KONTAKT
SeriaSimon Basic
Nazwa produktu/Rodzajprzycisk światło z podświetleniem
Kolorbiały
Typ produktumoduł
Prąd znamionowy świetlówkowy10AX
Napięcie znamionowe12V
Rodzaj podłączenia / Typ zaciskuszybkozłącza
Stopień ochrony IPIP20/IP44
Podświetleniewbudowane, orientujące, LED nie wymienialny, kolor: niebieski
Klasa ETIMEC000029 Przycisk
Nadruk/Piktogramsymbol „światło”
Rodzaj materiałutworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
Zabezpieczenie powierzchninaturalne
Wykończenie powierzchnibłyszczące
Sposób montażu [ETIM]montaż podtynkowy
Sposób mocowaniapazurki / wkręty
Wysokość produktu75mm
Szerokość produktu75mm
Głębokość produktu41mm
Głębokość wbudowania24mm
Metoda eksploatacji/Sposób działaniaklawisz kołyskowy
Ilość klawiszy / dźwigni1
Układ połączeńPrzycisk 1-biegunowy (monostabilny)
Ilość w opakowaniu zbiorczym10
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe5902787555757
Typ opak. jedn.folia zgrzewana
Wys. opak. jedn.16cm
Szer. opak. jedn.11cm
Dł. opak. jedn.4.5cm
Waga jedn.0.0739kg
EAN13 opak.5902787555757
Typ opak. zbiorczegopudełko zamykane
Wys. opak. zbiorczego10cm
Szer. opak. zbiorczego19cm
Dł. opak. zbiorczego23cm
ModelPrzycisk pojedynczy
Liczba biegunów1
Styki - działanie1 styk zwierny (NO)
Parametry techniczne: Simon Basic Przycisk światło z podświetleniem LED na 24V 10A 12V szybkozłączka biały BMS1L12V.01/11 KONTAKT
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Kolor Biały
Konfiguracja elementów Element podstawowy z centralną plakietką osłonową
Model Przycisk pojedynczy
Nadruk Symbol „światło”
Napięcie znamionowe 12 V
Sposób działania Inne
Sposób mocowania Inne
Sposób montażu Montaż podtynkowy
Typ połączenia Wtykowe samozaciskowe
Wykończenie powierzchni Błyszczący
Produkty z tej samej kategorii co Simon Basic Przycisk światło z podświetleniem LED na 24V 10A 12V szybkozłączka biały BMS1L12V.01/11 KONTAKT