Polecane
Cena: |
280,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
280,52 |
zł netto |
Cena: |
345,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
345,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
30 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Łącznik na kluczyk chwilowy – przycisk 2 pozycyjny „0-I” styk N/O 5 A 250. Możliwość wyjęcia klucza tylko w pozycji 0 czarny DP1K.01/49 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik na kluczyk chwilowy (przycisk) 2 pozycyjny „0-I” |
| Kolor | czarny mat |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | do lutowania |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Możliwość wyjęcia klucza tylko w pozycji 0., W komplecie z produktem 2 szt. kluczyków. |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC000029 Przycisk |
| Nadruk/Piktogram | inne |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 47mm |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klucz |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Przycisk 1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787870744 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 11.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.5cm |
| Waga jedn. | 0.06848kg |
| EAN13 opak. | 5902787870744 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 29cm |
| Model | Przycisk 1-biegunowy |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Liczba biegunów | 1 |
| Styki - działanie | 1 styk zwierny (NO) |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Łącznik na kluczyk chwilowy – przycisk 2 pozycyjny „0-I” styk N/O 5 A 250. Możliwość wyjęcia klucza tylko w pozycji 0 czarny DP1K.01/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Klucz |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
1865,DP1K.01_49 -
m/download/23617935/1865-dp1k-01-49.pdf [47.73 kB]
K-S_164E_2023_PL_EN_CZ_SK Key NR -
m/download/23648249/k-s-164e-2023-pl-en-cz-sk-key-nr.pdf [2.33 MB]
M245v02 - Instrukcja lacznikow na kluczyk PL-EN -
m/download/23659202/m245v02-instrukcja-lacznikow-na-kluczyk-pl-en.pdf [142.04 kB]
Simon 54 schemat elektryczny 2 -
m/download/23659203/simon-54-schemat-elektryczny-2.dwg [175.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Łącznik na kluczyk chwilowy – przycisk 2 pozycyjny „0-I” styk N/O 5 A 250. Możliwość wyjęcia klucza tylko w pozycji 0 czarny DP1K.01/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135