Polecane
Cena: |
89,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
83,07 |
zł netto |
Cena: |
110,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
102,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plexo55 Łącznik Dwubiegunowy Podświetlany Szary 10Ax-250V 069531 LEGRAND
Sterowanie oświetleniem Program Plexo IP55- Mechanizm w komplecie z klawiszem/plakietką- Do wyposażenia w puszkę natykową lub uchwyt podtynkowyŁączniki 10 AX - 250 V~- Łącznik dwubiegunowy podświetlany- Kolor - Szary- Stopień ochrony: IP55-IK07- Produkt kompatybilny z lampami fluorescencyjnymi
Opis serii
Parametry techniczne: Plexo55 Łącznik Dwubiegunowy Podświetlany Szary 10Ax-250V 069531 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor elementu przełączającego | Szary |
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Orientacyjne |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Głębokość wbudowania | 40 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 30 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7046 |
| Podświetlenie | Tak |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | Lampa tląca |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Inne |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 64 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Układ połączeń | Łącznik 2-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 64 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
F00332EN-07 -
m/download/22614723/f00332en-07.pdf [1.05 MB]
F00944EN-02 -
m/download/22614724/f00944en-02.pdf [745.50 kB]
0064JB402_2 -
m/download/22614721/0064jb402-2.pdf [190.41 kB]
LGFJRSKRBU -
m/download/22614726/lgfjrskrbu.pdf [487.67 kB]
LGINHEKEUN -
m/download/22614727/lginhekeun.pdf [615.52 kB]
LGOMKWKCEY -
m/download/22614728/lgomkwkcey.pdf [673.96 kB]
LGTNXANPSR -
m/download/22614729/lgtnxanpsr.pdf [629.69 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Plexo55 Łącznik Dwubiegunowy Podświetlany Szary 10Ax-250V 069531 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135