Polecane
Cena: |
118,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
118,19 |
zł netto |
Cena: |
145,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
145,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
14 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik inst. - z lampką sygnalizacyjną białą VS316K/230 white 002471220 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Przekaźnik inst. - z lampką sygnalizacyjną białą VS316K/230 white 002471220 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 65 mm |
| Liczba styków przełącznych | 3 |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk klamrowy |
| Rodzaj styku | Inne |
| Szerokość | 18 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
Pliki do pobrania
002471220_EPLANFile -
m/download/23206941/002471220-eplanfile.edz [663.44 kB]
03_EVE-ETIREL_PL_2022_2023 -
m/download/23206938/03-eve-etirel-pl-2022-2023.pdfpage19 [8.40 MB]
VS_przekazniki_pomocnicze -
m/download/23206940/vs-przekazniki-pomocnicze.pdf [309.53 kB]
PL021818V3 -
m/download/23206939/pl021818v3.pdf [172.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik inst. - z lampką sygnalizacyjną białą VS316K/230 white 002471220 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135