Polecane
Cena: |
20,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,28 |
zł netto |
Cena: |
24,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna Design & Elements Ramka poczwórna srebrne aluminium SDD313804 SCHNEIDER
Sedna Design Ramka 4-krotna, srebrne aluminium, to osprzęt linii Sedna Design serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Ramka 4-krotna ma malowane wykończenie powierzchni w kolorze srebrnego aluminium i posiada następujące wymiary: szerokość 85 mm, wysokość 298 mm, głębokość 10 mm. Ramka charakteryzuje się stopniem ochrony IP20. Do produkcji ramki wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV. Produkt jest montowany natynkowo. Uwaga: produkty Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z serią Sedna!
Opis serii
Parametry techniczne: Sedna Design & Elements Ramka poczwórna srebrne aluminium SDD313804 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Aluminium |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 4 |
| Liczba jednostek w poziomie | 4 |
| Liczba łączników | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7047 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy/śrubowy |
| Szerokość | 85 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 298 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
SDD313804_document -
m/download/17951408/sdd313804-document.pdf [67.79 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22011039/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2008003EN -
m/download/16872360/envpep2008003en.pdf [347.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna Design & Elements Ramka poczwórna srebrne aluminium SDD313804 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135