Polecane
Cena: |
86,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,71 |
zł netto |
Cena: |
106,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
106,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna Design & Elements Ramka poczwórna brzoza efekt drewna SDD380804 SCHNEIDER
Sedna Elements Ramka 4-krotna, brzoza, efekt drewna, to osprzęt linii Sedna Elements serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Ramka 4-krotna ma satynowe wykończenie powierzchni w kolorze brzoza i posiada następujące wymiary: szerokość 85 mm, wysokość 298 mm, głębokość 10 mm. Ramka charakteryzuje się stopniem ochrony IP20. Do produkcji ramki wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV, które doskonale imituje naturalne materiały. Produkt jest montowany natynkowo. Uwaga: produkty Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z serią Sedna!
Parametry techniczne: Sedna Design & Elements Ramka poczwórna brzoza efekt drewna SDD380804 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Dekor |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Drewno |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 4 |
| Liczba jednostek w poziomie | 4 |
| Liczba łączników | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy/śrubowy |
| Szerokość | 85 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 298 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
SDD380804_document -
m/download/17951461/sdd380804-document.pdf [71.97 kB]
ENVPEP2008003EN -
m/download/16872329/envpep2008003en.pdf [347.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna Design & Elements Ramka poczwórna brzoza efekt drewna SDD380804 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135