Polecane
Cena: |
104,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
104,29 |
zł netto |
Cena: |
128,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
128,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ex9L-N Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 3P+N 40A 100mA Typ A NOARK
Wyłączniki różnicowoprądowe Ex9L przeznaczone są do aplikacji domowych i przemysłowych. Ich konstrukcjaoparta jest na klasycznej zasadzie działania magnesu stałego oraz przekaźnika spolaryzowanego. Zaletątakiego rozwiązania jest niezależność funkcji ochronnych od napięcia. Odpowiednia wartość napięcia jestkonieczna tylko podczas okresowego testu wyłącznika różnicowoprądowego za pomocą przycisku „T”.Wyłączniki różnicowoprądowe powinny być testowane regularnie co miesiąc.Wersja 6kA wyłączników różnicowoprądowych Ex9L-N przeznaczona jest głównie do mało wymagającychaplikacji, takich jak podstawowa ochrona w instalacjach domowych.
Parametry techniczne: Ex9L-N Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 3P+N 40A 100mA Typ A NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 6 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Czułość | A |
| Głębokość wbudowania | 79 mm |
| Liczba biegunów | 4 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | nie |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7035 |
| Ochrona selektywna | nie |
| Odporność na udar prądowy | 3 kA |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 15.3 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 6 kA |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne | nie |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.1 A |
Pliki do pobrania
ex9l_manual_20180305.pdf [2022-06-26 08:57, 3.90 MB]
ex9l_manual_20180305[1].pdf [2022-07-12 10:34, 3.90 MB]
ex9l_pl_pl_20180408.pdf [2022-06-26 08:57, 1.51 MB]
ex9l_pl_pl_20180408[1].pdf [2022-07-12 10:34, 1.51 MB]
Karta katalogowa Wyłącznik różnicowy Icn=6kA, 4-bieg., In=40A PL -
m/download/22241927/karta-katalogowa-wylacznik-roznicowy-icn-6ka-4-bieg-in-40a-pl.pdf [1.53 MB]
Certyfikat CE PL -
m/download/22241928/certyfikat-ce-pl.pdf [174.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9L-N Wyłącznik różnicowoprądowy 6kA 3P+N 40A 100mA Typ A NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135