KRD10-2/25/30-A
KRD10-2/25/30-A (38725)
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: KRD10-2/25/30-A
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość A
Liczba biegunów 2
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 25 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Znamionowy prąd różnicowy 30 A