Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 85,73 zł brutto
Twoja cena 58,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 74,90 zł brutto
Twoja cena 49,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 55,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszykaCena: |
151,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
147,62 |
zł netto |
Cena: |
186,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
181,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RELPOL Stycznik instalacyjny dwubiegunowy 2NO, 230 V AC/DC RIK20-20-230 2611893
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 85 mm |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Suwak do obsługi manualnej | nie |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Znamionowe napięcie pracy | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterujące | 24 - 230 V |
| Znamionowy prąd pracy | 9 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Stycznik instalacyjny dwubiegunowy 2NO, 230 V AC/DC RIK20-20-230 2611893
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7984brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14442brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
240 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5349brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17644brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23813brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6491brutto |
|
75 SZT |
24h |
|
2556 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
27690brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10856brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7132brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15577brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
47 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15023brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21352brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17490brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135