Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 25A 4Z 2M 4P RD 25-40-R-24V AC/DC 002464055 ETI
Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 25A 4Z 2M 4P RD 25-40-R-24V AC/DC 002464055 ETI (002464055)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 002464055
  • Kod kreskowy EAN: 3838400015273
  • Indeks/kod produktu: 1260106
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik instalacyjny
10 dni
Stan magazynowy producenta
47 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 25A 4Z 2M 4P RD 25-40-R-24V AC/DC 002464055 ETI
Parametry techniczne: Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 25A 4Z 2M 4P RD 25-40-R-24V AC/DC 002464055 ETI
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość wbudowania 60 mm
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 4
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj napięcia zasilania AC
Suwak do obsługi manualnej tak
Znamionowe napięcie pracy 230 - 400 V
Znamionowe napięcie sterujące 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy 25 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik modułowy ze sterowaniem ręcznym 25A 4Z 2M 4P RD 25-40-R-24V AC/DC 002464055 ETI