Polecane
Cena: |
48,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,91 |
zł netto |
Cena: |
59,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RUC-3013-26-5240 Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - małogabarytowy,
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Głębokość | 36.1 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 3 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 38.6 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 52.65 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 240 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
Pliki do pobrania
RUC -
m/download/23843093/ruc.pdf [1.47 MB]
e_RUC -
m/download/23843094/e-ruc.pdf [1.48 MB]
CE_RUC_RUCM_2022 -
m/download/23843092/ce-ruc-rucm-2022.pdf [294.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RUC-3013-26-5240 Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - małogabarytowy,
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135